Bal karnawałowy 2024!

Utworzono dnia 11.01.2024
10 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Wg zapewnień organizatora (SU wraz z opiekunem) najwspanialsza zabawa w województwie opolskim, a na pewno w Szkoła w Nakle .Uczniowie wspaniale się bawili w rytm energicznej muzyki, którą przygotował nasz etatowy DJ Mateusz. Odtańczyli wspólnie macarenę, belgijkę, kaczuszki, a także mnóstwo innych szalonych tańców. Nie byłoby balu bez zabaw i różnego rodzaju konkurencji. Tradycyjnie walczono o miejsce na krzesełku czy o ostatni kawałek gazety. Najwięcej emocji wywołało ,,deptanie balonów". Radości i zabawy co niemiara, a od kibicowania niektórzy aż stracili głosy...
Na zakończenie wybrano królową i króla balu. I to nie jedną parę! Jury doceniło nie tylko przebranie, ale przede wszystkim zabawę, aktywność i czynny udział w balu.
Impreza udała się wspaniale!
Dziękujemy SU i Panu Piotrowi za organizację, prowadzenie oraz przygotowanie sali.
Specjalne podziękowania dla Rady Rodziców, która zapewniła napoje oraz przekąski dla wszystkich uczestnik.  ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ.
Iwona Nawracaj