„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

Utworzono dnia 11.01.2024
3 stycznia 2024 r. w naszej placówce zostały ogłoszone wyniki wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego dla uczniów klas I - III pod hasłem „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Celem konkursu było zachęcenie do podtrzymywania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi, pobudzenie wyobraźni plastycznej oraz aktywności twórczej uczestników, uczenie umiejętności podejmowania rywalizacji w przyjaznej atmosferze.
W tym roku motywem przewodnim konkursu był świąteczny aniołek. Uczestnicy świetnie wywiązali się z zadania - powstały pomysłowe i estetyczne kartki, wykonane w różnorodnych technikach plastycznych.
Ostatecznie komisja przyznała następujące miejsca:
W klasie pierwszej:
I miejsce – Amelia Sklorz
II miejsce – Amelia Blaik
III miejsce – Piotr Brzytwa
W klasie drugiej:
I miejsce – Maria Kipka
II miejsce – Agata Szłapa
III miejsce – Mateusz Kowalczyk
W klasie trzeciej:
I miejsce – Bartosz Klyssek
II miejsce – Dawid Rangosz
III miejsce – Jasmin Sladek
Przepiękna kartka świąteczna ucznia Bartosza Klysska została dodatkowo wyróżniona i wysłana na misje do Zambii, wraz z pieniędzmi, zebranymi przez uczniów naszej szkoły. Pozostałe kartki wykonane przez dzieci zostały przekazane więźniarkom osadzonym w Areszcie Śledczym w Opolu.
Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Jolanta Szaradowska-Kuklińska