Niezwykłe spotkanie z muzyką.

Utworzono dnia 15.03.2024
14 marca 2024 roku naszą szkołę odwiedził pan Dariusz Kownacki - znany i ceniony akordeonista, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu. Przyjechał do nas z porcją pięknej, klasycznej, ale również współczesnej muzyki oraz solidną dawką wiedzy o swoim instrumencie. Jego humorystyczne opowieści sprawiły, że nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w tej niezwykłej lekcji muzyki. Z dumą możemy się też pochwalić pięknymi pokazami muzycznych umiejętności naszych wychowanków. Na hybrydowym akordeonie zagrali: Daniel z klasy 7 oraz Krzyś z klasy 5, zaś Mateusz z klasy 6 wystąpił z panem Dariuszem w duecie gitarowo-akordeonowym. Z kolei dziewczęta z różnych klas próbowały swoich sił w tańcu, wirując w rytmie walca. Audycja muzyczna z panem Dariuszem Kownackim sprawi być może, że za jakiś czas grono akordeonistów powiększy się o uczniów naszej szkoły.

Niezwykłe spotkanie z muzyką.

Utworzono dnia 15.03.2024, 14:28