Wakacje - zaplanuj już dziś!

Utworzono dnia 12.04.2024
Zaplanuj już dziś i zapewnij swojemu dziecku aktywne pełne radości i przygód wakacje z GOK. Przygotowaliśmy dla Was trzy tygodnie zajęć zorganizowanych. A każdy dzień pełen atrakcji i niespodzianek!
Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00 w terminach:
- 24.06.2024 - 28.06.2024
- 01.07.2024 - 05.07.2024
- 08.07.2024 - 12.07.2024
Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają dzieci zamieszkałe na terenie gminy Tarnów Opolski.
Opłata za jednego uczestnika wynosi 450,00 zł. za tydzień.
Warunkiem udziału w zajęciach jest wniesienie opłaty i złożenie w GOK pisemnej zgody rodzica/opiekuna prawnego (karta zgłoszenia). Dokumenty do pobrania w Gminnym Ośrodku Kultury i na www.gok.tarnowopolski.pl
Uwaga!!!
- Nie prowadzimy rezerwacji.
- Rodzice/opiekunowie prawni dziecka są zobowiązani do złożenia podpisu na zbiorowej liście/deklaracji przystępującej do ubezpieczenia NNW, najpóźniej dwa dni robocze przed rozpoczęciem zajęć. Brak podpisu rodzica/opiekuna prawnego spowoduje, że dziecko nie zostanie objęte ubezpieczeniem.
- Dzieci, rodziców pracujących, mogą zostać objęte opieką świetlicową przed rozpoczęciem zajęć od godz. 7.00 i po ich zakończeniu do godz. 16.00. Informację tę należy umieścić w karcie zgłoszenia.
Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH (dostępny www.gok.tarnowopolski.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w GOK.
ZAPRASZAM DO POBRANIA ODPOWIEDNICH DOKUMENTÓW - ZAŁĄCZNIK

ZAŁĄCZNIKI: