„Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich oczami dziecka”.

Utworzono dnia 06.12.2023
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Dawid Rangosz z klasy trzeciej, uczeń naszej szkoły, zajął III miejsce w kategorii klas I–III w konkursie plastycznym pod hasłem: „Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich oczami dziecka”. Uczestniczyło w nim 477 prac. Organizatorem była Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu, w ramach Działającej Wojewódzkiej Komisji ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie. Konkurs miał na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej znajomości przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy w zakresie realizacji zadań profilaktyki wypadkowej. Jego uroczyste podsumowanie miało miejsce 01.12.2023r. w Opolu. Serdecznie gratulujemy Dawidowi!
Jolanta Szaradowska-Kuklińska

„Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich oczami dziecka”.

Utworzono dnia 06.12.2023, 13:04