Życie w szkolnej świetlicy

Utworzono dnia 06.12.2023
Życie w szkolnej świetlicy pełne jest niespodzianek i wspaniałej zabawy. Każdego dnia do sali wpada gromada roześmianych dzieci, które już od progu pytają, co będą robić tym razem.
A możliwości działania jest mnóstwo! Uczniowie uczą się tutaj szyć i szydełkować. Bywa, że konstruują niesamowite budowle z kartonów lub wręcz budują sobie dom. Czasami na stołach pojawiają się masy plastyczne, z których mali artyści tworzą formy przestrzenne. Innym razem biorą udział w warsztatach kulinarnych, podczas których stają się małymi kucharzami. Dbają wówczas, by zrobić małe co nieco dla siebie, ale także dla swoich najbliższych. Codziennie w świetlicy dzieci mają dostęp do multimedialnych gier dywanowych, drukują sobie kolorowanki, malują, rysują i grają w gry planszowe. Bywa, że rozgrywane są turnieje z nagrodami. Świetliczaki chętnie spędzają też czas na dworze. Mają wówczas możliwość wybiegać się do woli. Krótko mówiąc - świetlica jest cool!
Małgorzata Tatina

Życie w szkolnej świetlicy